Ekip


Zumbara ekibinin Zumbara için çalışıyor olması hiç de tesadüf değil. Bizler hayatta kalmanın değil, yaşamanın önemine inanıyoruz. Hayata tutku ile bağlanıyoruz. Hayatta yaptığımız şeyin bizi sürekli dönüştürdüğüne inanıyoruz ve ekonomik değer kadar sosyal ve çevresel değere katkı sağlayarak hayatlarımızda anlam yaratma olmazsa olmaz diyoruz.

Peki kimiz bizler?

 • Ayşegül Güzel

  Ayşegül Güzel

  Zumbara Koordinatörü

  Zumbara macerasından önce Ayşegül Barselona'da Node adlı inovasyon danışmanlık firmasında stratejik danışmanlık yaptı. Öncesinde ise Mango genel merkezde 4 ülke- 44 mağazanın ürün yönetimi ve dağıtımından sorumluydu. İstanbul'da ise Youthrepublic'de yaratıcı ekipte çalıştı. Ayşegül 2005 Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret mezunu. Güven ve topluluk oluşturma, alternatif ekonomiler, hediye kültürü, sosyal teknolojilerin sosyal değişime etkisi, şarkı söyleme ve yoga şu sıralar hayatında çokça yer alıyor.

 • Meltem Şendağ

  Meltem Şendağ

  Zumbara Koordinatörü

  Zumbara'dan önce Meltem Google İrlanda'da Adsense stratejistiydi. Ondan da önce Hindistan'da Evalueserve adlı firmada pazar araştırmaları yaptı. İstanbul'da ise !f film festivalinde sponsor ilişkilerini yürüttü, bir ara rehberlik de yaptı. Meltem 2005 Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret mezunu.

 • Yeliz Yılmaz

  Yeliz Yılmaz

  Zumbara Destekçisi: Sosyal Medya

  Lisans dönemi boyunca TEGV ve TEMA'da gönüllülük yaptı, Paü Rock Kulübü ve Denizli Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nde yönetim, organizasyon konularında aktif görevler aldı. Bir süre kariyerGenç'te İş Geliştirme Asistanı olarak çalıştı. Yeşilist'te blog yazarlığı yapıyor. Yeliz 2009 Pamukkale Üniversitesi Matematik mezunu. Şu an İstanbul Teknik Üniversitesi Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik programında yüksek lisans öğrencisi olarak akademik çalışmalarına devam ediyor. İklim değişikliği modellemesi üzerine tez hazırlayan Yeliz aynı zamanda gönüllülük, programlama, çevre/ekoloji, sosyal medya konularına da ilgili.

 • Yeliz Yılmaz

  Alpcan Aydın

  Zumbara Programcısı

  Şu an lisansını Düzce Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yapmakta olan Alpcan AYDIN, Zumbara'nın geliştirilmesinde ve düzenlenmesinde görev almakta.

Support Zumbara